Yacht Metal Polska

dodane: 06 grudnia 2009 przez: Andrzej

Yacht Metal jest rodzinną firmą produkującą kadłuby jachtów stalowych dla indywidualnych klientów. Do każdego budowanego kadłuba jachtu podchodzimy z zaangażowaniem i poświęceniem realizując cel zbudowania jachtu który da wiele satysfakcji i radości pływającym nim ludzi.

O firmie

Firma rozpoczyna działalność na rynku w 1986r od budowy jachtu morskiego żaglowego Vilya 15,40m zaprojektowanego przez znanego i cenionego w świecie żeglarskim konstruktora Juliusza Strawinskiego. Kolejny jacht zaprojektowany przez tego konstruktora i wykonany w naszej firmie w dwóch egzemplarzach to Antarktik 15m jacht zaprojektowany do pływania w ciężkich warunkach. Współpracowaliśmy również z Ryszardem Langerem przy budowie jachtu pod roboczą nazwą L-12 (12m), Januszem Maderskim i jego Pasją (12m). Z powodzeniem budujemy łodzie znanych na całym świecie konstruktorów takich jak Bruce Roberts tu możemy pochwalić się prawdopodobnie jedyną na świecie przebudową Jachtu Bruceo (13m). Dużym powodzeniem cieszą się łodzie motorowe zaprojektowane w Bruce Roberts Yacht Design - Euro 1000; Euro 1200 zarówno w wersji kokpitowej jak i kabinowej. Indywidualne podejście do wytwarzania zapewniło nam uznanie na rodzimym jak i międzynarodowym rynku.

Kontakt

Sporna 11A
63-300 Pleszew
tel.kom. +48 508 256 164
yachtmetal@yachtmetal.com Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

EURO 12 ALF cokpit, EURO 12 ALF cabin, EURO 10 ALF cokpit, ANTARKTIK
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Yacht Metal Polska prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Wybór odpowiedniego wentylatora kuchennego lub do łazienki to poważna sprawa. Jeśli masz problem, jak wybrać najlepszy wentylator spełniający wszystkie Twoje kryteria, wejdź na stronę NajlepszyWentylator.pl

Translate