WIELTOR JACHT Aleksandra Wielich

dodane: 09 grudnia 2009 przez: Andrzej

Firma WIELTOR JACHT powstała w roku 2003 i jest kontynuacją firmy TORJACHT S.C. założonej na początku roku 2002 w trakcie budowy jachtu typu BONITO 40 s/y WOJEWÓDZTWO TORUŃSKIE.

O firmie

Początki naszej działalności obejmowały remonty jachtów morskich i śródlądowych. Następnym etapem rozwoju było wykonywanie zabudowy jachtów śródlądowych takich jak: PEGAZ 737, TES 678. Dla firmy EM YACHTS wykonaliśmy modele, następnie formy, przy pomocy których zbudowaliśmy prototyp i pierwszy jacht pełnomorski typu EM 30.
Aktualnie wykonujemy jednostki pływające według własnych projektów budując modele, formy i gotowe jednostki. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych jednostek przy zachowaniu światowych standardów estetyki, czego dowodem jest uznanie zwiedzających na wystawach i targach żeglarskich oraz pochlebne opinie żeglarzy pływających na wykonanych przez nas jednostkach.
Zapraszamy do współpracy, mając nadzieję, że zawartość naszego serwisu pomoże Państwu w podjęciu decyzji o zakupie produkowanych przez nas jachtów i łodzi.

Kontakt

Czereśniowa 1
87-100 TORUŃ
tel./fax: +48 56 6482373
tel.kom.+48 607 230 020
wieltor@wieltor.com Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

BONITO 40, EM 30, PEGAZ 737, MAK 606, TES 678, WIELTORIA 430, JACHT MOTOROWY 6M, BUDOWA JACHTÓW ŻAGLOWYCH NA ZAMÓWIENIE, BUDOWA JACHTÓW MOTOROWYCH NA ZAMÓWIENIE,

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Bonito 40Bonito 40

Opinie o jachcie Mak 606Mak 606

Opinie o jachcie Pegaz 737Pegaz 737

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: WIELTOR JACHT Aleksandra Wielich prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht turystyczny nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht.

Translate