Warsztat szkutniczy Jacek Struck Jastarnia

dodane: 11 grudnia 2009 przez: Andrzej

Warsztat szkutniczy „BÔT” to miejsce, w którym od trzech pokoleń przekazywana jest sztuka budowania drewnianych łodzi. Pielęgnuje się tu tradycję rodzinną. Łodzie budował mój dziadek Robert Struck urodzony w 1899 roku. Od niego rzemiosła nauczył się mój ojciec Juliusz Struck, który przekazał mi tę wiedzę.Teraz razem z ojcem budujemy drewniane łodzie.

O firmie

W naszej pracy stosujemy tradycyjne materiały i sposoby budowania jakie sprawdzały się nad Bałtykiem od wieków. Budujemy łodzie z drewna: otwarte i pokładowe, żaglowe, wiosłowo - żaglowe i motorowe.
Specjalizujemy się w budowie łodzi:
1. Otwartych, płaskodennych - wzorowanych na "pomerankach" o długości 7-9 metrów, ożaglowane gaflowo.
2. Wiosłowo - żaglowych, 4 - 6 metrów, z żaglem rozprzowym.
3. Motorowych - rybackich, zatokowych i przybrzeżnych.
4. Żaglowe jednostki pokładowe o długości do 12m.
Materiał stosowany do budowy łodzi to drewno dębowe i modrzewiowe. W fazie projektowej proponujemy zamawiającemu rozwiązania najlepsze i sprawdzone. Każda nowo zbudowana jednostka jest oryginalna. Jej ostateczny kształt jest efektem naszego szkutniczego doświadczenia.

Kontakt

Mickiewicza 22
84-140 Jastarnia
tel.+48 58 6752245
j.struck@op.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

BUDOWA JACHTÓW ŻAGLOWYCH NA ZAMÓWIENIE, BUDOWA JACHTÓW MOTOROWYCH NA ZAMÓWIENIE,
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Warsztat szkutniczy Jacek Struck Jastarnia prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate