Vivien Yachts – Stocznia Jachtowa

dodane: 04 grudnia 2009 przez: Andrzej

Vivien Yachts jest stocznią założoną przez pasjonatów żeglarstwa.

O firmie

Od samego powstania stoczni jakość jest istotną cechą wyróżniającą jachty Vivien Yachts od produktów konkurencyjnych. Przy tworzeniu naszych jachtów nie stosujemy kompromisów. Od samego początku budowy jachtu dbamy o ich wieloletnią trwałość. Jachty Vivien posiadają certyfikaty Polskiego Rejestru Statków S.A. Jesteśmy przekonani że stosowanie najlepszych materiałów, zachowanie reżimów technologicznych i wiedza pracowników pozwala nam zadowolić szerokie grono naszych odbiorców.

Kontakt

Szamotulska 83
62-081 Baranowo
tel.kom.+48 607 183 696
tel.kom.+48 602 713 871
info@vivien-yachts.com Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

VIVIEN 22, VIVIEN 24, VIVIEN 28, VIVIEN SLOEP, VIVIEN 580

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Vivien 22Vivien 22

Opinie o jachcie Vivien 24Vivien 24

Opinie o jachcie Vivien 28Vivien 28

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Vivien Yachts - Stocznia Jachtowa prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

1 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
  1. adam napisał(a):

    NIE POLECAM !!! Właściciel cham, prostak i gbur. Przy próbie nawiązania kontaktu telefonicznego, nie daje dojść do słowa i niewybrednym tonem każe zadzwonić po kilku miesiącach.
    Tak jakby nie mógł jak człowiek powiedzieć, że ma dużo pracy.
    Ale przyjdzie czas, że będzie skomlał o klientów prostak jeden.

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie wędkarskie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht turystyczny nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht.

Translate