Voyager 780

DAS YACHT CENTER

Tags: , , ,

DAS YACHT CENTER

dodane: 03 grudnia 2009 przez: Andrzej

W 1979 roku będąc nad jeziorem Orzysz pewien kolega zabrał mnie na przejażdżkę Makiem 333. Po piętnastu minutach kolega musiał iść na obiad i zostałem sam. Po wypłynięciu na jezioro zaczął się horror. Jak się później dowiedziałem zrobiłem dwie „rufy” dostałem porządnie bomem, ale jakoś udało się wrócić do brzegu. Po tych doświadczeniach utwierdziłem się w przekonaniu, że to dziwny sport i nie dla mnie. Wolałem łowić ryby.
Jeszcze w te same wakacje znów trafiłem na żaglówkę. Tym razem na „Figla”. Jako już stary wilk morski wypożyczyliśmy go z bratem na dwie godziny ( na tyle tylko starczyło). Ponieważ zawsze lubiłem coś majstrować, po pływaniu pomierzyłem łódkę krokami i stwierdziłem, że takie coś to ja sobie sam zbuduję z desek, jakie miał mój dziadek w stodole.

brak komentarzy

AHOJ Czarter

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AHOJ Czarter

dodane: 02 grudnia 2009 przez: Andrzej

Naszym największym kapitałem jest doświadczenie i wiedza zdobyte podczas budowy kilkuset jachtów oraz pracy przy rejsach czarterowych. Wiedza w połączeniu z doskonałymi warunkami naszej stoczni i nowoczesną technologią pozwala zachować nam najwyższe standardy jakościowe.

3 komentarze

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate