Stocznia Yachtowa FRAM

dodane: 03 grudnia 2009 przez: Andrzej

Stocznia Yachtowa FRAM została założona przez Andrzeja Krzemieniewskiego w 1979 roku. W chwili powstania była zakładem 1-osobowym i mieściła się w pomieszczeniu produkcyjnym o powierzchni 65 m2.

O firmie

W roku 1986 zakupiono teren, na którym wybudowano hale produkcyjne o powierzchni 450 m2 i zatrudniono pracowników o różnych specjalnościach, niezbędnych do kompleksowej budowy jachtów żaglowych z laminatów i stali.
Od lat 90-tych następuje dalszy rozwój firmy - wybudowano kolejną halę dochodząc do powierzchni produkcyjnej 1400 m2, zwiększono asortyment wykonywanych jednostek o łodzie motorowe, wdrażano nowe technologie podnosząc nieustannie jakość oferowanych wyrobów. Nawiązano stałą współpracę z biurami konstrukcyjnymi w kraju i zagranicą, co zaowocowało powstaniem prototypowych jednostek z rodziny FRAM. Sukcesywnie zwiększano liczbę zatrudnionych pracowników, dbając jednocześnie o ich wysoki poziom zawodowy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji przy dużej dyscyplinie pracy. Realizując zamierzony cel, w roku 2001 zakupiono położony nad Wartą zakład produkcyjny o powierzchni 6,5 ha, co pozwoliło firmie poszerzyć ofertę o statki rzeczne i większe jachty morskie. W trakcie prowadzenia działalności na rynku krajowym i europejskim, firma wyspecjalizowała się w produkcji jednostkowych jachtów o najwyższym standardzie, skierowanych do najbardziej wymagających Klientów.

Kontakt

Obrzycka 43
64-600 Oborniki
tel./fax+48 61 296 17 53
tel.+48 51 384 38 02
fram-marketing@o2 Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

FRAM 36
FRAM 42
FRAM 46cc
FRAM 60
JK 128cc
FRAM MOTOR 37
FRAM MOTOR 40
NOKTURN
JK 60
NARROWBOAT
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Stocznia Yachtowa FRAM prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Posiadają certyfikat CE, spełniają europejskie normy spalin. Czy silniki Hidea przyjmą się na polskim rynku? Jeśli korzystasz z tego silnika wyraź swoją opinię w serwisie silniki-zaburtowe.pl
  • Nietonący pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne

Translate