Stocznia Comar Poland

dodane: 04 grudnia 2009 przez: Andrzej

Stocznia Comar Poland powstała w marcu 2005 roku jako wyrażenie żeglarskich pasji i zainteresowań właścicieli – Massimo Guardigli i Krzysztofa Chmielewskiego.

O firmie

Konstruktorem pierwszych wyprodukowanych przez firmę jachtów Comet 33 i Comet 36 jest znany włoski projektant Sergio Lupoli. Ścisła współpraca z włoską stocznią jachtową Comar Yachts pozwoliła na stworzenie dobrze prosperującej, nowoczesnej, a zarazem dbającej o klienta firmy.
Obecnie na łącznej powierzchni 1400 m2 odbywa się produkcja jachtów typu Comet 21, Comet 33, Comet 35, Comet 36. A o tym jak cenione są jachty o wdzięcznej nazwie Comet pochodzące z tej stoczni, niech świadczą coroczne nominacje oraz zdobyte tytuły jachtu roku, przyznawane przez najbardziej renomowane pisma żeglarskie. Jednostki typu Comet uważa się za: „rodzaj Porsche Cayenne do pływania dalekomorskiego”.
Stocznia Comar Poland wychodzi śmiało na rynek polski, europejski jak i światowy, wiedząc o tym, iż jej jachty, obronią się swoją jakością wykonania, standardem wyposażenia i precyzją wykończenia. Natomiast konkurencyjność cenową zapewni jej ścisła kontrola kosztów wydatkowanych na materiały oraz nowoczesna technologia produkcji. Świadczą o tym przyznane stoczni nagrody i wyróżnienia. Podczas targów „Wiatr i Woda”, które odbywały się w Warszawie w dniach 12-15 marca stocznia otrzymała wyróżnienie za jacht Comet 21 w kategorii Jacht Żaglowy Mały (do 7,5 m długości), a także nagrodę z Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych „ Nagroda za Wyrób”.
Tak więc o stoczni Comar Poland, można powiedzieć z pewnością, iż jest kolejną polską firmą działającą w intratnym segmencie luksusowych jachtów żaglowych.

Kontakt

Bystry 5c
11-500 Giżycko
tel.+48 87 523 00 33
fax.+48 87 5695243
office@comarpoland.eu Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

COMET 21,COMET 26, COMET 33, COMET 35s, COMET 36,COMET 38 , COMET 41, COMET 45 , COMET 51 , COMET 52 , COMET 62

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Comet 21Comet 21

Opinie o jachcie Comet 26Comet 26

Opinie o jachcie Comet 33Comet 33

Opinie o jachcie Comet 35sComet 35s

Opinie o jachcie Comet 36Comet 36

Opinie o jachcie Comet 38Comet 38

Opinie o jachcie Comet 41Comet 41

Opinie o jachcie Comet 45Comet 45

Opinie o jachcie Comet 51Comet 51

Opinie o jachcie Comet 62Comet 62

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Stocznia Comar Poland prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

4 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
 1. Marcin napisał(a):

  Łodzie z górnej półki- SZOK!!! ,chcę jedną z nich.

 2. Fabjola napisał(a):

  chciałabym przeplynac się cometem 26 . Czy ktos wie czy to pływa po Mazurach??

 3. marcin napisał(a):

  plywa i to jak plywalismy z zana pare dni temu odjazd

 4. Tina napisał(a):

  Witam
  Jestem w posiadaniu Comet 26 ,ale pływam na Zalewie Koronowskim

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

 • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
 • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
 • Nietonący pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne

Translate