SASANKA YACHT

dodane: 01 grudnia 2009 przez: Andrzej

Stocznia istnieje od 1999 roku, ale tworzy ją zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu jachtów. Wszystkie budowane jednostki powstały we współpracy z Andrzejem Skrzatem – najsławniejszym polskim konstruktorem i designerem jachtowym.

O firmie

W stosunkowo krótkim czasie zdobyliśmy uznanie klientów – zarówno dzięki wysokiej jakości naszych produktów, jak i indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego żeglarza. Dowodem na to jest przyznanie w kolejnych latach nagrody publiczności dla wytwarzanych w naszej stoczni jachtów żaglowych VIVA 600 i VIVA 700 w konkursie „Jacht dla Ciebie” organizowa-nym corocznie przez redakcję miesięcznika „Żagle” oraz pozy-tywne wyniki testów naszych produktów przeprowadzanych przez polskie i zagraniczne czasopisma fachowe. W ofercie posiadamy również jachty motorowe. Znaczna część naszej produkcji jest sprzedawana poprzez rozbudowaną sieć dealerską do 12 krajów Unii Europejskiej i do Rosji. Staramy się spełniać marzenia naszych klientów, dlatego bezustannie pracujemy nad nowymi konstrukcjami, będącymi odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Kontakt

Zwola Poduchowna 64
08-420 Miastków Kościelny
tel:+48 22 212 80 26
fax:+48 22 212 80 27
biuro@sasanka-yacht.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:


COURIER 1300
COURIER 970
VIVA 606 cabin
VIVA 606 open
VIVA 600
VIVA 700
MAJESTIC 24
Courier 970 moto-sailer

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Majestic 24Majestic 24

Opinie o jachcie VIVA 600VIVA 600

Opinie o jachcie VIVA 700VIVA 700

Opisy jachtów/łodzi motorowych produkowanych przez stocznię:

Sasanka Yacht Courier 1300

Sasanka Yacht Courier 970

Sasanka Yacht Viva 606 cabin

Sasanka Yacht Viva 606 open

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: SASANKA YACHT prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

4 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
 1. Ryszard napisał(a):

  Witam!
  Chciałbym się dowiedzieć , czy można od Państwa kupić i za jaką kwotę gotową sklejoną skorupę
  Vivy 700 z wszystkimi wkładkami,lukiem ,zejściówką i pantografem .
  Pozdrawiam!
  Mój tel. 609 559 327 Ryszard.

 2. Sławek napisał(a):

  Interesuje mnie kompletna skorupa Vivy600 do samodzielnej zabudowy.Cz można od Państwa kupić i za jaką kwotę i czy można dostać kadłub w innym kolorze niż biały.
  Pozdrawiam.

 3. piotr kamczyk napisał(a):

  Witam! Proszę o przesłanie wyceny kompletnej skorupy z wkładkami – podsufitka,koje,WC, skrzynka mieczowa,kambuz( wklejone ).
  Miecza .płetwy sterowej, kompletu okuć (kosze,kozioł do stawiania masztu ,pantograf ,luk ,jarzmo rumpel steru itd.) ,oraz kompletnego masztu z bomem i sztywnym sztagiem. Interesuje minie też cena żagli z pokrowcem na grota. kompletu okien, sów klapy, sztorc klapy z ramkami(koszt wklejenia okien). Prosił bym również o wycenę osprzętu pokładowego jak kabestany , bloki pokładowe,stopery spinlok,szyny i wózki szotów, ściągacze wantowe, wanty, listwa odbojowa.
  Oprócz sklejenia laminatów ,resztę prac związanych z budową jachtu chciałbym wykonać sam .
  Wycena dotyczy jachtu viva 700
  Pozdrawiam i z góry dziękuję .Piotr Kamczyk.

 4. Rob Wilkinson napisał(a):

  Is it possible to obtain a new table top for the Viva 600 + prices for replacement sails?

  I have owned my Viva 600 for about 6 years and love sailing it ..

  Kind regards

  Rob

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

 • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
 • Posiadają certyfikat CE, spełniają europejskie normy spalin. Czy silniki Hidea przyjmą się na polskim rynku? Jeśli korzystasz z tego silnika wyraź swoją opinię w serwisie silniki-zaburtowe.pl
 • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate