PRIMER 580 Pilot – trzeba będzie poczekać

dodane: 19 kwietnia 2010 przez: admin

W tym sezonie stocznia Reda Yachts ogłosiła premierę łodzi motorowej Primer 580 Pilot.

Na gotową łódź trzeba będzie jednak poczekać.

Stocznia planowała wypuścić pierwsze egzemplarze w maju lecz już wiemy, że najwcześniej możemy spodziewać się ich na przełomie lipca/sierpnia.

Co do wykończenia wnętrza, to nadal nie wiadomo czy znajdzie się tam miejsce na „kawałek” kambuza, umywalkę i inne rzeczy które mogłyby zrobić z tej łódki nie tylko platformę wędkarsko-rekreacyją ale również miejsce do zamieszkania na kilka dni.

Na naszym rynku nadal mało jest TANICH łodzi tego typu, więc miejmy nadzieję, że REDA Yachts zapełni tą niszę swoim wyrobem.

Sugerowana cena gotowej łodzi 28000 zł.

Opisy jachtów/łodzi motorowych produkowanych przez stocznię:

PRIMER 580 Pilot

PRIMER 580 Pilot - trzeba będzie poczekać

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Stocznia Northman przygotowała na sezon 2012 nowy wypornościowy jacht motorowy - Nexus 850 . Jednostka ma być produkowana w dwóch podstawowych wersjach napędu: silnik stacjonarny lub przyczepny.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate