POLIFAKTOR

dodane: 07 grudnia 2009 przez: Andrzej

Firma POLIFAKTOR jest prywatnym przedsiębiorstwem, które zostało założone w 1994 roku. Od tego czasu zdążyliśmy już wyrobić sobie markę na europejskich i światowych rynkach motorowodnych.

O firmie

Posiadamy wyłącznych dealerów w dużej części Europy, współpracujemy również bezpośrednio i przez kontrahentów z uznanymi dealerami łodzi i silników, firmami Yamaha, Honda, Suzuki. Nasze łodzie są wystawiane na najbardziej znaczących wystawach łodzi w całej Europie.
Od początku istnienia sukcesywnie zwiększaliśmy asortyment o kolejne modele łodzi do obecnie produkowanych 10 modeli łodzi motorowych z linii Atlantic, 5 modeli z linii Hydromarin oraz dwóch modeli luksusowych łodzi pneumatycznych typu RIB. Niezmiennie firma trzyma się swojej polityki wprowadzania rokrocznie na rynek nowego modelu łodzi. Do sukcesu firmy przysłużyła się dobrana przez lata doświadczona kadra pracownicza. Ich umiejętności i zaangażowanie przekładają się na wysoką jakość naszych łodzi.
Wszystkie modele zostały wykonane przez własne biuro konstrukcyjne oraz wymodelowane we własnej pracowni. Wzory przemysłowe zostały zastrzeżone na terenie całego świata.
Każdy model łodzi przeszedł różnorodne testy wodne i posiada międzynarodowy certyfikat jakości i bezpieczeństwa. W roku 2008 firma została wyróżniona nagrodą Gazele Biznesu za II miejsce województwie podlaskim w dynamice rozwoju oraz otrzymała Dyplom i Puchar Ministra Gospodarki i Ministra Spraw Zagranicznych za dynamikę eksportu.
Firma dysponuje nowoczesnymi halami produkcyjnymi oraz własnym specjalistycznym taborem samochodowym. Oprócz własnych projektów, podejmujemy się budowy modeli na zlecenie, według powierzonych projektów.Zasób wiedzy i umiejętności, zaplecze kapitałowe, wyrobiona pozycja na rynku, rozwinięta sieć dealerska to atuty firmy POLIFAKTOR, które dają jej ogromny potencjał rozwoju.

Kontakt

Słowackiego 68
16-300 Augustów
tel. +48 87 643 60 37
fax. +48 87 643 70 39
polifaktor@post.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

Atlantic Marine Sun Cruiser 570,
Atlantic Marine Sun Cruiser 650,
Atlantic Marine Sun Cruiser 805,
Atlantic Marine Open 450,
Atlantic Marine Open 505,
Atlantic Marine Open 550, Atlantic Marine Open 555,
Atlantic Marine Open 630, Atlantic Marine Open 635,
Atlantic Marine Open 670,
Atlantic Marine Adventure 560,
Atlantic Marine Adventure 650

Opisy jachtów/łodzi motorowych produkowanych przez stocznię:

Polifaktor Atlantic Marine Adventure 560

Polifaktor Atlantic Marine Open 450

Polifaktor Atlantic Marine Open 505

Polifaktor Atlantic Marine Open 670

Polifaktor Atlantic Marine Sun Cruiser 570

Polifaktor Atlantic Marine Sun Cruiser 650

Polifaktor Atlantic Marine Sun Cruiser 805

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: POLIFAKTOR prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

1 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
  1. Alessandrini Responsabile Vendite napisał(a):

    Witam, Jesteśmy zainteresowani Państwa produktami chcemy otrzymać broszury listy dystrybutorów do wniesienia łodzi.

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate