Navigo – producent i wypożyczalnia sprzętu wodnego

dodane: 23 marca 2012 przez: admin

Firma PPHU Navigo w Lipuszu organizuje spływy kajakowe jak również produkuje sprzęt wodny / pływający.
Prowadzimy także wypożyczalnię łodzi, kajaków oraz rowerów wodnych.
Produkowany i wypożyczany przez nas sprzęt pływający może być wykorzystany nie tylko na spływy kajakowe ale także na wodne wycieczki po licznych jeziorach.

O firmie

Firma "NAVIGO" powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jest firmą prywatną i działa w branży laminatów poliestrowo-szklanych jako producent rekreacyjnych jednostek pływających.
Nasze długoletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości materiały używane do produkcji dają gwarancję, że tworzymy produkty najwyższej jakości, zapewniające niezawodność, trwałą kolorystykę i estetykę. Wszystkie są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie, a przede wszystkim dobrej zabawie na wodzie.
W szerokim gronie produktów firmy oferujemy: kajaki, canoe, łodzie wędkarskie i rowery wodne duże i małe. Nasze wyroby użytkowane są na terenie całego kraju i poza jego granicami. Znalazły uznanie turystów oraz właścicieli pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, wypożyczalni sprzętu wodnego, organizatorów spływów kajakowych.

Kontakt

Rogali 8
Lipusz
tel./fax 058 687 45 71,
tel. kom. 0504 061 520
Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Navigo - producent i wypożyczalnia sprzętu wodnego prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Neoprenowy pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne

Translate