Nautiner Yachts sp. z o.o.

dodane: 11 sierpnia 2009 przez: admin

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku od produkcji jachtu NAUTINER 30.

O firmie

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku od produkcji jachtu NAUTINER 30. Po wyprodukowaniu 25 egzemplarzy tego jachtu zdobyliśmy doświadczenie w zakresie zarządzania firmą oraz technologii produkcji. Obecnie jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której rozwój gwarantuje kapitał wniesiony przez inwestora zewnętrznego. Powstał nowa wersja jachtu - NAUTINER 30S, a w trakcie wdrażania są: jacht motorowy o długości 11,5 m oraz luksusowy jacht morski o długości 17,5m.
Cechami, które wyróżniają nasze jednostki są: doskonałe właściwości nautyczne i komfort. Główną cechą naszych produktów jest wysoka jakość użytych materiałów i wykonania.
Produkujemy we własnej, nowoczesnej hali o powierzchni 1000 m2. Inwestujemy w nowoczesne technologie: wdrażamy technologię cyfrową CNC oraz laminowanie metodą infuzji.

Kontakt

Obwodowa 4
11-500 Giżycko
Tel/fax: 0 87 4281879
Tel. + 48 508 235 098
Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

Nautiner 30 S

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Nautiner 30 SNautiner 30 S

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Nautiner Yachts sp. z o.o. prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Nietonący pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne

Translate