Mazury Sp. z o.o.

dodane: 01 listopada 2009 przez: admin

MAZURY Sp. z o.o. jest aktualnie producentem zarówno własnych projektów, jak również projektów z form powierzonych. Produkuje również oprzyrządowanie i nowe modele na bazie dokumentacji oraz projektów zleconych.

O firmie

Początki firmy sięgają lat 70-tych. Wówczas Ostróda była już znaczącym w Polsce ośrodkiem produkcji laminatu LPS, zaś właściciele firmy MAZURY Sp. z o.o. stykali się bezpośrednio z technologią laminowania zarówno zawodowo jak i hobbystycznie - przy okazji żeglarskich wypraw.

Od 1988 roku właściciele ciągle doskonalą swoje umiejętności produkcyjne i menadżerskie, zaś firma przeszła całą drogę rozwoju począwszy od jednej hali i czterech pracowników do obecnych 2 hektarów powierzchni zakładu (w tym pół hektara powierzchni nowoczesnych hal produkcyjnych i montażowych) oraz 100 osób załogi.

W roku 1991 powołali do życia firmę SKARKO SC w Ostródzie, która produkowała formy i gotowe elementy dla przemysłu samochodowego w Niemczech, potem również łodzie i obudowy generatorów prądotwórczych.

Następne lata to ciągłe doskonalenie umiejętności i technologii LPS, aż do zakupu obiektów przy ulicy Przemysłowej w Ostródzie w roku 2001. Po dokonaniu niezbędnych inwestycji oraz prac modernizacyjnych, firma zaczęła specjalizować się w produkcji łodzi motorowych, zdobywając z każdym rokiem nowe szersze rynki zbytu. Każdy rok to dynamiczny rozwój produkcji. Aktualnie produkcja zbliża się do wielkości 1000 jednostek rocznie w rozmiarach 3,50 - 11,00 metrów.

Firma wypromowała 15 własnych modeli (podstawowych) łodzi motorowych i motorowo-wiosłowych. Posiada partnerów handlowych sprzedających jej wyroby praktycznie w całej Europie m.in. w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Holandii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

MAZURY Sp. z o.o. jest aktualnie producentem zarówno własnych projektów, jak również projektów z form powierzonych. Produkuje również oprzyrządowanie i nowe modele na bazie dokumentacji oraz projektów zleconych.

Kontakt

Przemysłowa 8
14-100 Ostróda
tel./fax: +48(89)6460591/92
biuro@ostmazury.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

MAZURY 400,MAZURY 485 K,MAZURY 550 PILOTHOUSE,SM175,SM210,SM21R,SM280,SM33,MAZURY 500 OPEN,MAZURY 525 OPEN,MAZURY 550 OPEN,MAZURY 550 WALKAROUND,MAZURY 670 SPORT,MAZURY 380,MAZURY 430(430 C),MAZURY 480C,MAZURY 700 CAMPING CRUISER

Opisy jachtów/łodzi motorowych produkowanych przez stocznię:

MAZURY 700 CAMPING CRUISER

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Mazury Sp. z o.o. prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht turystyczny nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht.

Translate