Libra Yachts

dodane: 02 grudnia 2009 przez: Andrzej

Libra Yachts to stocznia jachtowa założona przez żeglarzy, od wielu lat nie tylko czynnie żeglujących ale i budujących jachty.

O firmie

To doświadczenie właśnie pozwoliło na zebranie wielu pomysłów
przekształcenie zapału w profesjonalną stocznię. Efektem kilkumiesięcznej pracy stoczni jest jacht żaglowy Libra 30. Jako fundamenty w projekcie zostały przyjęte: po pierwsze bezpieczeństwo, po drugie wygoda żeglarzy. Tu nie mogło być mowy o jakichkolwiek kompromisach. Stoczni zależało również, aby Libra wyróżniała się z „tłumu” podobnych do siebie konstrukcji. To co się udało, widać już na pierwszy rzut oka. Jacht niewątpliwie odbiegający stylistyką od konkurencji. Libra 30 wypłynęła na wody w maju 2008, a w przygotownaniu już Libra 44 oraz Libra 20.
Przedstawiamy Państwu stocznię jachtową Libra Yachts, realizację marzenia o wolności…
Wiele lat temu, marzenie to połączyło kilku żeglarzy. Obdarzeni oni byli pasją stworzenia jachtu niezwykłego. Jachtu, który byłby ucieleśnieniem ich filozofii podróżowania – podróżowania komfortowego oraz niezawodnego.
Dzięki wieloletnim doświadczeniom w żeglowaniu oraz w budowaniu jachtów udało się przekształcić zapał w profesjonalne przedsięwzięcie. Zbudowaliśmy stocznię i rozpoczęliśmy pracę nad jachtem żaglowym, który nazwaliśmy LIBRA 30. Podstawą nowej linii projektowania, są: bezpieczeństwo oraz wygoda żeglarzy. Nie ulegliśmy pokusie kompromisu, bo czyż ideał im ulega? Doskonały projekt LIBRY o nowoczesnej, śmiałej sylwetce zdecydowanie wyróżnia się spośród innych łodzi.
Z dumą prezentujemy LIBRĘ 30. Wciąż jednak wyznaczamy sobie nowe cele, powodowani palącą ambicją stworzenia łodzi doskonałej. Niedługo na wody wypłynie nowa LIBRA 44.

Kontakt

Popiełuszki 3
87-100 Toruń
tel. +48 604 570 152
tel. +48 601 929 033
biuro@libra-yachts.com Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

LIBRA 30
LIBRA 44

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Libra 30Libra 30

Opinie o jachcie Libra 44Libra 44

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Libra Yachts prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Posiadają certyfikat CE, spełniają europejskie normy spalin. Czy silniki Hidea przyjmą się na polskim rynku? Jeśli korzystasz z tego silnika wyraź swoją opinię w serwisie silniki-zaburtowe.pl
  • T-shirty, koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej

Translate