„KORSARZ” – Budowa i remonty jachtów

dodane: 09 grudnia 2009 przez: Andrzej

Uhonorowaniem wielu lat zbierania doświadczeń przy budowach i remontach jachtów żaglowych oraz motorowych w kraju i za granicą stało się założenie w kwietniu 2004 roku firmy „KORSARZ”.

O firmie

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy obrali sobie jeden cel: budowa niepowtarzalnych jachtów.
W każdy zrealizowany przez nas projekt wkładamy nasze serca i dusze. To dlatego nasze realizacje są niepowtarzalne i profesjonalne. Budowany lub remontowany prze z nas jacht traktujemy jak księgę, do której dopisujemy kilka stron "naszego tekstu" ale autorem jest zawsze armator. Oferta naszej firmy jest skierowana do osób, dla których żeglarstwo jest sposobem na życie.

Kontakt

Poloczka 41 A
44-207 Rybnik
tel./fax.+48 32 4246267
tel.kom.+48 502251373
info@korsarz.net.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

BUDOWA JACHTÓW ŻAGLOWYCH NA ZAMÓWIENIE, BUDOWA JACHTÓW MOTOROWYCH NA ZAMÓWIENIE,
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: "KORSARZ" - Budowa i remonty jachtów prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Stocznia Northman przygotowała na sezon 2012 nowy wypornościowy jacht motorowy - Nexus 850 . Jednostka ma być produkowana w dwóch podstawowych wersjach napędu: silnik stacjonarny lub przyczepny.
  • Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht turystyczny nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht.

Translate