Jacht Karaś 450 na targach „Na Ryby 2010”

dodane: 17 marca 2010 przez: admin

Na tegorocznych targach „Na Ryby”/ „Wiatr i Woda” został zaprezentowany jachcik Karaś 450. To całkiem ciekawa konstrukcja – szczególnie dla wędkarzy lubiących spędzić na wodzie cały dzień. Karaś 450 oferuje miejsce noclegowe dla dwóch osób.

1 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
  1. Marek napisał(a):

    Mam wersję żaglową tej łódki. Nieco odbiegającą od planu jeśli chodzi o pokład. Mimo małych wymiarów jest ona dość pakowna. Dwie osoby śpią spokojnie. Na upartego i cztery (dwie w hundkach). Pływam nią od dwóch sezonów i jestem zadowolony. Lekka i bardzo mobilna łódka. Ze względu na brak balastu i lekki miecz, trzeba uważać, ale za to nawet na słabym wiaterku ładnie pływa. Tej oczywiście rzecz nie dotyczy. Silnik 55LBS spokojnie do niej wystarczy. Najdłuższy dystans jaki pokonałem przy użyciu takiego silnika, był odnogą Sanu od „Bramy” do Polańczyka. Łódka poruszała się dość żwawo, mimo tego, że nie podnosiłem miecza. Zamierzam dokupić sobie do niej silniczek spalinowy o mocy koło 2,6HP. Moim zdaniem fajna konstrukcja dla kogoś, kto lubi zmieniać akweny i nie ma zbyt wielkich oczekiwań „hotelowych”.
    Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne

Translate