Jacek Daszkiewicz Jachty – projektowanie, budowa

dodane: 10 sierpnia 2009 przez: admin

Firma zajmuje się zabudową jachtów żaglowych do 12 m długości. Specjalizacja w zabudowie jachtów typu ANTILA 24, ANTILA 26 (ex Trim 26).

O firmie

Firma rozpoczęła działalność w branży żeglarskiej na początku lat 90. Właściciel firmy Jacek Daszkiewicz, jako świeży absolwent Wydziału Budowy Okrętów Politechniki Gdańskiej zaprojektował i wdrożył do produkcji katamaran Jack 550. Katamaran przez kilka lat startował w wielu regatach odnosząc liczne sukcesy, wzbudzając duże zainteresowanie żeglarzy.

W następnych latach firma weszła w obszar jachtów turystycznych, specjalizując się w indywidualnych zabudowach jachtów. Zyskaliśmy uznanie szerokiej rzeszy klientów ceniących wysoką jakość, funkcjonalność i stylistykę naszych jachtów. Świadczy o tym ich liczne uczestnictwo w organizowanych przez nas corocznie „Regatach armatorskich”.

Zdobyte przez lata doświadczenie, zaplecze warsztatowe oraz przygotowanie zawodowe pozwoliło nam rozszerzyć działalność. Na zlecenie radomskiej firmy Trimet wykonaliśmy projekt oraz modele i formy jachtu Trim26. Jacht okazał się sukcesem rynkowym, zdobywając uznanie klientów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów, cały czas udoskonalamy swój warsztat pracy, stosowane technologie i rozwiązania techniczne. Jachty powstają w ścisłym kontakcie z przyszłym użytkownikiem, dostosowując swój ostateczny wizerunek do jego wymagań.

W chwili obecnej nasza firma oferuje, jako jedna z nielicznych na rynku, kompleksową obsługę klienta w zakresie projektowania i przygotowania jachtów do produkcji seryjnej.

Kontakt

Czarne Błoto 84
87-134 Zła Wieś Wielka
tel. +48 56 678 13 54 w.46
tel. +48 505 185 004
jachtyzklasa@home.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

ANTILA 24/TRIM 24,ANTILA 26/TRIM 26,JANMOR 28,JANMOR 22,VOYAGER 800

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Antila 22Antila 22

Opinie o jachcie Antila 24Antila 24

Opinie o jachcie Antila 26Antila 26

Opinie o jachcie Antila 27Antila 27

Opinie o jachcie Janmor 22Janmor 22

Opinie o jachcie Janmor 28Janmor 28

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Jacek Daszkiewicz Jachty – projektowanie, budowa prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

1 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
 1. grzegorz napisał(a):

  Czy znalazby Pan czas by udzielić mi porady w zakresie ewentualnych zmian konstrukcyjnych i olinowania w jachcie COX21.
  W przyszłym roku zamierzam uczestniczyć w corocznych regatach COX-ów organizowanych z Hiszpanii na Wyspy Kanaryjskie i z powrotem.
  Może udałoby się mi zamieszać w tym towarzystwie regatowym?
  Pozdrawiam.Grzegorz Tomicki,Doncaster (UK)
  504033656

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

 • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
 • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
 • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate