Günther Yacht sp. z o.o.

dodane: 27 grudnia 2010 przez: Andrzej

Günther Yacht sp. z o.o. założona została przez Jacka Gunther–Ślaski w 2002 roku w celu realizacji projektu jachtu motorowo-żaglowego nowej generacji Casa Speed Sail.

O firmie

Naszym priorytetem jest oferowanie bezpiecznych, komfortowych i funkcjonalnych jachtów i marynistycznego sprzętu technicznego oraz usług serwisowych i remontów jachtów. Produkujemy jachty mając na celu zapewnienie pełnego zadowolenia ich przyszłym użytkownikom. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Już na etapie pierwszego kontaktu z klientem poddajemy kompleksowej analizie jego potrzeby w aspekcie najnowszego stanu techniki i trendów rynkowych. Budujemy swoją pozycję na rynku poprzez dbałość o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji wykorzystując wiedzę naszych pracowników i ciągłe ich doskonalenie zawodowe. Nasze produkty powstają przy współpracy z najlepszymi dostawcami z całego świata. Miarą naszego sukcesu jest zaufanie i zadowolenie Klienta. Pragniemy systematycznie i stabilnie rozwijać naszą działalność, dbając o jak najlepsze relacje z Klientami i ich doskonałą obsługę na każdym etapie współpracy .Pragniemy, aby nasi Klienci docenili nowoczesne rozwiązania techniczne, profesjonalizm zawodowy, wysoki standard wykonania, najwyższą jakość stosowanych przez nas materiałów, dbałość o bezpieczeństwo oraz naszą solidność.

Kontakt

Obodrzycka 61
61-249 Poznań
tel.+48 61 871 67 40
fax:+48 61 871 67 20
guntheryacht@guntheryacht.com Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

Casa 260 Speed,Casa 29 Speed,Casa 33 Speed,Casa 55 DS

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Casa 33Casa 33

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Günther Yacht sp. z o.o. prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

1 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
 1. Janusz Jakubowski napisał(a):

  Szanowni Państwo pragnąłbym zainteresować Was moją produkcją jaką są moskitiery do jachtów.Pełna oferta na stronie http://www.moskitiery-jacht.pl
  Licząc na podjęcie współpracy
  Pozdrawiam
  Janusz Jakubowski-właściciel

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

 • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
 • Stocznia Northman przygotowała na sezon 2012 nowy wypornościowy jacht motorowy - Nexus 850 . Jednostka ma być produkowana w dwóch podstawowych wersjach napędu: silnik stacjonarny lub przyczepny.
 • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate