FUNBOATS PRODUCENT SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO

dodane: 05 grudnia 2009 przez: Andrzej

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą sprzęt pływający dla szerokiego grona odbiorców.W naszej ofercie znajdują się jachty motorowe, łodzie motorowe otwarte, łodzie wiosłowo-motorowe, rowery wodne i kajaki.

O firmie

Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe i konstrukcyjne, akredytowane znakiem CE, nadanym przez Polski Rejestr Statków. Dzięki ciekawej stylistyce, ergonomii oraz jakości wykonania, wyroby Funboats cieszą zarówno wędkarzy jak i fanów sportów motorowodnych. To również doskonały wybór spędzenia wolnego czasu dla rodzin z dziećmi lub grona przyjaciół. Nadają się na całodzienne wycieczki wodne, weekendy lub urlopy zarówno po jeziorach jak i morskich wodach przybrzeżnych.Kompaktowe wymiary naszych jednostek pływających sprawiają, że są one wygodne w transporcie i mogą być bezpiecznie holowane za samochodem.Firma Funboats to zespół ludzi kompetentnych, otwartych na nowe wyzwania i potrzeby ciągle rozwijającego się rynku. Zamówienia są wykonywane według życzenia klienta odnośnie koloru i wyposażenia. Istnieje możliwość zakupienia silnika i przyczepy podłodziowej.Pragniemy podkreślić, że łodzie wykonane są z wytrzymałego laminatu poliestrowo-szklanego oraz wysokiej klasy pozostałych materiałów, gwarantujących wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie sprzętu.
W produktach Funboats zastosowano ciekawe rozwiązania techniczne, co pozwoliło uzyskać optymalną stabilność, pewność i kontrolę przy nagłych skrętach i bezpieczeństwo przy pokonywaniu fal.Dbałość o szczegóły, która cechuje całą naszą załogę, doprowadziła do powstania modeli perfekcyjnie wykończonych, prezentujących światową jakość.

Kontakt

Kolnica 16
16-300 Augustów
tel.+48 87 643 15 23
funboats@funboats.p Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

FUNTROPHY 600, FUNADVENTURE 525, FUNADVENTURE 525 S, FUNHUNTER 380, FUNSCOUT 360, FUNFISH 315

Opisy jachtów/łodzi motorowych produkowanych przez stocznię:

Funboats Funadventure 525

Funboats Funhunter 380

Funboats Funtrophy 600

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: FUNBOATS PRODUCENT SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Nietonący pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne

Translate