Fourth Yachts

dodane: 24 października 2011 przez: Andrzej

Pragniemy być organizacją profesjonalną pod każdym względem, ulubioną stocznią jachtową wszystkich miłośników żeglarstwa, dla których walory nautyczne są równie ważne jak komfort i wygoda.

O firmie

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się produkcją jachtów żaglowych z wykorzystaniem długoletniego doświadczenia w branży. Naszą historię chcemy budować na zadowoleniu Klientów, Współpracowników i Nas Samych, mając na celu systematyczne umacnianie naszej pozycji na rynku producentów jachtów żaglowych. Tworzenie naszych produktów traktujemy z pasją, a jednocześnie profesjonalnym i nowatorskim podejściem, wykorzystując najnowsze technologie.Nasze produkty spełniają najwyższe standardy i dopasowane są do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Działamy jako zespół aby wzajemnie się wspierać, budować i rozwijać wspólne plany przyszłości firmy, a tym samym przyszłości każdego pracownika, który tę firmę buduje.Dążymy do doskonałości i dlatego będziemy stale rozwijać firmę, zarówno w zakresie zasobów ludzkich jak i zasobów technologicznych.

Kontakt

Zaruby 9/161
02-796 Warszawa
tel.kom: +48 691 412 089
tel.kom: + 48 503 489 029
biuro@fourth-yachts.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

Shine 30

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie SHINE 30SHINE 30

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Fourth Yachts prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Pontony Promarine (Navigator, Forsage, Patriot) to idealne rozwiązanie dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Stocznia Northman przygotowała na sezon 2012 nowy wypornościowy jacht motorowy - Nexus 850 . Jednostka ma być produkowana w dwóch podstawowych wersjach napędu: silnik stacjonarny lub przyczepny.
  • Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht turystyczny nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht.

Translate