Est Yacht Service Adam Erdman

dodane: 11 grudnia 2009 przez: Andrzej

Firma została zarejestrowana w roku 2004 jednak nasze doświadczenie zbierane było od roku 1998 przede wszystkim w niemieckich zakładach.Zajmujemy się budową,oraz kompleksowymi remontami jachtów i łodzi motorowych,a także świadczymy usługi gruntownego sprzątania i pielęgnacji łodzi.

O firmie

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi remontami jachtów.
Wykonujemy remonty wewnętrzne i zewnętrzne (osmoza i lakierowanie).
Oprócz remontów istniejących jednostek zajmujemy się także budową od podstaw a także przebudową całych jednostek.
Oferujemy także budowę elementów kompozytowych na bazie żywic epoksydowych i poliestrowych, a także budowę różnego rodzaju form w zależności od zapotrzebowania klienta.

Kontakt

Derdowskiego3/5
Puck
tel.kom.+48 509697352
Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

BUDOWA JACHTÓW ŻAGLOWYCH NA ZAMÓWIENIE, BUDOWA JACHTÓW MOTOROWYCH NA ZAMÓWIENIE
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Est Yacht Service Adam Erdman prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

1 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
  1. mariusz napisał(a):

    mam pytanie.interesuje mnie budowa lodzi motorowej z przeznaczeniem na wedkarstwo. dlugosc ok 10 m z laminatu.jaki w bylby koszt budowy samego kadluba.

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate