BANAN-JACHT Zakład Szkutniczy

dodane: 08 grudnia 2009 przez: Andrzej

Firma Banan-Jacht została założona w 1986 roku. Właściciel firmy to były regatowiec mistrz Polski klasy 420 i 470, trzon załogi stanowią byli pracownicy nieistniejącej już stoczni jachtowej oraz zawodnicy regatowi.

O firmie

Na sprzęcie produkowanym przez firmę Banan-Jacht niejednokrotnie zdobywane były tytuły mistrzowskie. Z pośród wielu zawodników pływających na naszym sprzęcie można wymienić zawodników z Bazy- Mrągowo, Arki Gdynia czy Pogoni Szczecin. Znajomość problematyki pozwala nam na ciągłe udoskonalenie i pogłębianie wiedzy oferowanego sprzętu.
Zajmujemy się produkcją i remontami łodzi wiosłowych z żywic poliestrowych i produkcją sterów z żywic epoksydowych. W naszej ofercie mamy bogaty wybór łodzi wiosłowych od 2,5m do 7,5m, kajaków, canoe , wiosła, miecze, oraz szkoleniową wersje łodzi dla dzieci-Optymist.
W roku 2001 firma Banan-Jacht dostarczyła w ramach wygranego przetargu PZŻ 200kpl. Łodzi Optimist typu UKS. Łodzie te dostarczone zostały do 20 klubów UKS. W chwili obecnej produkujemy 4 typy łodzi spełniającej kryteria UKS oraz dopuszczone do startu w grupie „B”

Firma produkuje:

OPTYMIST

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie OPTYMISTOPTYMIST

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: BANAN-JACHT Zakład Szkutniczy prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

4 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu stocznie.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
 1. Ryszard Jastrzębski napisał(a):

  Po długiej przerwie ponownie planuję dokonać zakupu optimistów UKS bez żagli.
  Prosiłbym Cię o aktualne ceny.

 2. Tadeusz napisał(a):

  Witam .
  Proszę o specyfikację cenową 5 sztuk najtańszych kadłubów Optymist wraz z opisem .

 3. marek napisał(a):

  Dzień dobry

  Proszę o specyfikację cenową 5 sztuk najtańszych Optymistów wraz z opisem (nie regatowych)

  Z poważaniem

  Marek Skuczeń

  tel:602366224

 4. Andrzej napisał(a):

  Jestem zainteresowany zakupem 1 szt Optymist z osprzętem, proszę o ofertę.

  pozdrawiam Andrzej

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

 • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
 • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
 • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate