AVA Sp. z o.o.

dodane: 17 grudnia 2010 przez: Andrzej

AVA jest producentem profesjonalnych łodzi pneumatycznych przeznaczonych dla służb ratownictwa wodnego, policji, straży pożarnych i wojska. Dla tych odbiorców powstała seria łodzi hybrydowych AL. Te hybrydowe łodzie stworzono dla zaspokojenia potrzeb profesjonalnego rynku.

O firmie

Dla odbiorców indywidualnych, klubów żeglarskich, płetwonurków stworzyliśmy serię łodzi hybrydowych GRP. Wszystkie modele dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno w doborze materiałów, akcesoriów, jak i silników. Uniwersalność tych jednostek jak i szczególny walor w postaci bezpieczeństwa przyczynił się do podjęcia decyzji o specjalizowaniu się w ich produkcji. Łodzie naszej produkcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów - Hypalon produkcji francuskiej firmy Pennel Indst..
Na wszystkie nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Zapewniamy specjalistyczny serwis łodzi - produkcji własnej oraz wszystkich konstrukcji obecnych na rynku, wykonanych z Hypalonu oraz PVC.

Kontakt

Lipowa 1/2a
81-702 Sopot
tel.kom: +48 501 399 200
tel.kom: +48 501 399 200
fax: +48 58 668 17 36
ava@ava.gdynia.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

AVA 570 AL ,AVA 450,AVA 550,AVA 900 AL,AVA 360N,AVA 600 IT ,AVA 600 STR
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: AVA Sp. z o.o. prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Posiadają certyfikat CE, spełniają europejskie normy spalin. Czy silniki Hidea przyjmą się na polskim rynku? Jeśli korzystasz z tego silnika wyraź swoją opinię w serwisie silniki-zaburtowe.pl
  • T-shirty, koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej

Translate