Argonautic Sp z o.o.

dodane: 09 grudnia 2009 przez: Andrzej

Jesteśmy firmą o kilkudziesięcioletniej tradycji budowy jachtów. Jachty budujemy od 1988 roku.

O firmie

Dużo pływamy regatowo i turystycznie po morzu i śródlądziu. Posiadamy profesjonalne zaplecze do projektowania jachtów
i statków. Firma podejmowała się również trudnych i skomplikowanych remontów jachtów, mocno uszkodzonych, po sztrandowaniu, z uszkodzoną konstrukcją kadłuba,
a nawet jachtów po zatonięciu.
W Argonautic stworzono od podstaw jacht Janmor 34 CC (center cockpit lub comfort cabin) i Janmora AC (NOWOŚĆ achter cockpit). Janmor 34 CC zdobył złoty medal targów Boatshow w Łodzi w 2004 roku. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji jachtów tego typu.

Argonautic Sp. z o.o. ściśle współpracuje ze stocznią Janmor. Budujemy również jachty według indywidualnych zamówień. Możemy zabudować i wyposażyć dowolny kadłub, drewniany, stalowy, aluminiowy i laminatowy. Mamy doświadczenia w budowie jachtów do 24 metrów długości.Budujemy pod nadzorem PRS (polskiego rejestru statków), PZŻ (polskiego związku żeglarskiego) oraz pod autorskim nadzorem projektanta.

Kontakt

Wiktorii Wiedeńskiej 2/1
02-954 Warszawa
tel.kom.+48 601391600
biuro@argonautic.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

JANMOR 34 AC, JANMOR 34 CC, BUDOWA JACHTÓW ŻAGLOWYCH NA ZAMÓWIENIE,
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Argonautic Sp z o.o. prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie robocze aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht turystyczny nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht.

Translate