AR-YACHT Adam Rękas

dodane: 09 grudnia 2009 przez: Andrzej

Firma AR-YACHT Adam Rękas prowadzi działalność od 1992 roku, w branży zaawansowanych laminatów na bazie żywic epoksydowych, vinyloestrowych i poliestrowych.

O firmie

Podstawową specjalizacją firmy jest budowa prototypów jachtów regatowych oraz armatorskich wykonywanych w technologii epoksydowo - carbonowej, oraz produkcja ram i kół carbonowych dla kolarstwa górskiego i torowego. Drugą dziedziną produkcji jest wykonywanie na wysokim poziomie modeli i form produkcyjnych dla firm produkujących laminaty każdych typów tj., lodzie, jachty, wanny, zjeżdżalnie wodne, obudowy przemysłowe, elementy karoserii do tuningu samochodów. Firma buduje modele i formy nie tylko według dostarczonej dokumentacji, ale również na życzenie klientów jest w stanie wykonać projekty i dokumentacje spełniające ich wymogi i oczekiwania. Specjalnością firmy jest opracowywanie i optymalizacja metod produkcji, jak i wykonywanie serii pilotowej danego wyrobu. Aktualnie podjęliśmy nowe wyzwanie, uruchomienie produkcji jachtu żaglowego o długości 7,5 m według własnego innowacyjnego projektu, na zaawansowanym poziomie technologicznym, w oparciu o technologie epoksydowego laminatu przekładkowego (sandwich), wykonanego przy użyciu próżni, ze zbrojeniem wzmocnionym włóknem węglowym. Projekt został opracowany w firmie, po wnikliwej analizie rynku polskiego i europejskiego.

Kontakt

Chopina 18
73-110 Stargard Szczeciński
tel. kom.+48 605 784 877
ar-yacht@ar-yacht.pl Aktualizacja danych w serwisie
Przy kontakcie ze stocznią prosimy o powołanie się na serwis "Stocznie.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Firma produkuje:

AR 25 VOYAGER, BUDOWA JACHTÓW ŻAGLOWYCH NA ZAMÓWIENIE,
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: AR-YACHT Adam Rękas prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie wędkarskie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate