Ancora. Stocznia jachtowa

dodane: 02 stycznia 2010 przez: admin

Stocznia Ancora w swoim dorobku posiada wykonanie wielu prototypów jachtów i wprowadzenie ich na rynek krajowy oraz zagraniczny. Do najbardziej znanych należą TANGO TURIST oraz TANGO FAMILY.

O firmie

Wykonujemy jachty i łodzie na indywidualne zamówienia, gotowe jak i w różnych stadiach zabudowy. Przeprowadzamy remonty jachtów żaglowych, motorowych oraz wszelkiego rodzaju sprzętu pływającego z laminatów poliestrowo-szklanych. Wykonujemy zjeżdżalnie wodne, obudowy do maszyn, przejścia i złącza do rur, pojemniki na śmieci, itp. Wykonujemy również modele i formy do produkcji wyrobów z laminatów poliestrowo-szklanych.

Firma produkuje:

Janmor 28,Tango Family, Sasanka Janmor,ANCORA 13

Opisy jachtów żaglowych produkowanych przez stocznię:

Opinie o jachcie Janmor 28Janmor 28

Opinie o jachcie Sasanka 620Sasanka 620

Opinie o jachcie Sasanka 660Sasanka 660

Opinie o jachcie Sasanka 660 SupernowaSasanka 660 Supernowa

W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych stoczni: Ancora. Stocznia jachtowa prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

Zostaw komentarz

Uzupełnij *

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Stocznia Northman przygotowała na sezon 2012 nowy wypornościowy jacht motorowy - Nexus 850 . Jednostka ma być produkowana w dwóch podstawowych wersjach napędu: silnik stacjonarny lub przyczepny.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate