2012

Europol

Europol

dodane: 04 lutego 2012 przez: Andrzej

Stocznia specjalizuje się w budowie jachtów żaglowych z laminatów poliestrowo-szklanych, do których wykorzystuje nowoczesne materiały oraz osprzęt znanych i renomowanych firm.

brak komentarzy

Navigo – producent i wypożyczalnia sprzętu wodnego

Navigo – producent i wypożyczalnia sprzętu wodnego

dodane: 23 marca 2012 przez: admin

Firma PPHU Navigo w Lipuszu organizuje spływy kajakowe jak również produkuje sprzęt wodny / pływający. Prowadzimy także wypożyczalnię łodzi, kajaków oraz rowerów wodnych. Produkowany i wypożyczany przez nas sprzęt pływający może być wykorzystany nie tylko na spływy kajakowe ale także na wodne wycieczki po licznych jeziorach.

brak komentarzy

  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi

Translate